NightWork

29. listopadu 2010 v 18:16 | Petr

NightWork

O skupině

Skupina,která vznikla jako záminka k záškoláctví se na začátku roku 2007 prokousala až k vydání debutového alba s názvem RespectMaja.Tři členové kapely jsou také herci (Vojtěch Dyk-seriál Letiště,angažmá v Národním Divadle / Jakub Prachař-Horákovi,Ulice / Jan Maxian-Muzikál Tajemství,dabér-Namluvil Froda s triologie Pána prstenů,či Spidermana),dále tvořena jediným tanečníkem stylu A LA Tarantula Františkem Soukupem a basistou Radimem Genčevem a bubeníkem Ondřejem Kollárem.

NightWork koncertuje zhruba dva roky a styl hudby, který hraje,se dá charakterizovat jako moderní podoba"discofunky"spojena částečně s elektronikou a Worldmusic.V repertoáru se nalézá například prazvláštní variance na píseň Včelka Mája, u které skupina použila původní text,a však hudbu předělala do vlastní podoby.Páč je CD podle tohodle kousku vlastně i pojmenováno,nakonec se na tu pilnou včeličku Máju za 19 minut a 25 vteřin natočil i klip.

Před Vánocemi zvěřenili vou novinku, Klip Vanoční čas. Tento klip by se dal označit za parodii na Vánoce, protože Vojta Dyk v něm hraje Santa Clause a zároveň Ježíška, Jakub Prachař Marii, František Soukup Josefa atd. Tento klip se setkal s velkým ohlasem fanoušků, Zpěv Vojty Dyka, společně s rapováním ostatních zapůsobil velice dobře.


Členové Skupiny night work

Vojta Dyk

herec-sportovec. Vojta vášnivě miluje každej sport kde je mičuda. Svůj volnej čas tráví na hřišti v clubu Delfínek v Modřanech. Momentálně připravuje s Michalem Davidem muzikálovou verzi úspěšného seriálu Velmi Křehké Vztahy. Účinkuje též v divadle Radka Brzobohatého ve hře "Mrdačka na závěr".


Kuba Prachař


herec-dobrodruh. Kuba je milovník adrenalinových sportů, v lézě sjíždí na kajaku rozbouřené řeky Podčlupny Gory v Maďarsku, v zimě se věnuje skoku na lyžích. Jakub v současné době připravuje s Markem Vašutem novou kampaň pro firmu Štěpánek Auto, kde se stal Markovým PR zástupcem. Ve volném čase se věnuje výcviku svého psího přítele, Jorkširského teriéra, kterého si pořídíl s Martou na důkaz jejich lásky. Malý jorkšir René pod Kubovým vedením zvládá jeden povel za druhým. Kuba to prostě se psy umí.

Honza Maxián

herec-dabér-elektrikář. Honza se vyučil jako elektrikář. Sice se tím neživí, ale jak se jedná o obvody, je ve svém živlu. Uchytil se jako dabér a namluvil mnoho skvělých rolí: Karen v seriálu Step by Step, paní Čvachtovou v seriálu Kačeří Příběhy, či roli Jirky Mádla ve filmu Rafťáci. V současné době připravuje vlastní muzikál s názvem Sólo, který pojednává o mladém umělci, jehož snem je zahrát nejlepší vyhrávku všech dob. Než se to mladému talentovi povede, musí překonat mnoho překážek v tomto zajímavém a napínavém příběhu.

Franta Soukup

na půl člověk, na půl opice. Franta byl nalezen jako 9 letý "klacek" v džungli. Byl vychován opičí matkou Babatunde a neuměl lidské řeči. Jako nezvedeného divocha se tohoto chlapce ujali dva dobří lidé, kteří se z něj snažili vychovat spořádanou lidskou bytost. Jejich úsilí bylo zbytečné, malý Franta se již běžným občanem nestal. Exponát Franta Mauglí Soukup je k vidění v pražské ZOO, či na koncertech skupiny NightWork, kde je vypouštěn z klece pod přísním dohledem. Hopsá po jevišti v rytmu hudby sem a tam, je to více méně Neklidná Opice která cítí rytmus a huhňá do mikrofonu. Toto je na lidoopa slušný výkon, na člověka to ovšem nestačí. Franta vystupuje za čerstvé banány. V žádném případě se jej nepokoušejte krmit, či jinak kontaktovat před či po koncertě. Projevují se v něm silné zvířecí pudy a může i pokousat.

Ondra Sluka

Buben se mi prý zalíbil, když jsem viděl v Národním divadle tympánistu…..to mi bylo pět a vůbec si to nepamatuju. Nicméně pánovi velmi děkuju, páč mi to zůstalo a už od deseti let, což už si pamatuju, se na bicí snažím hrát. Prošel jsem základní uměleckou školou a později složil zkoušky na Konzervatoř Jaroslava Ježka. Teď jsem v šestém ročníku a absolutorium klepe na dveře. A protože každá povinnost musí být vyvážena zábavou, hraju v kapele. Nightwork, Bigband KJJ, Hot Line, Sopoty, když je potřeba, záskokařím, hrál jsem v bandu Gáby al Dhábba. Teď to bude pět let, co učím malé a velké děti na bicí v ZUŠ Bajkalská. Když už mluvím o věcech, které mám rád, nesmím zapomenout na kachnu, červené zelí a br. knedlík.

Kuba Antl

basista-kadeřník. Jakub ze všeho nejvíc miluje dobrej zástřih, o koříncích a výživě vlasů dovede mluvit hodiny. Živí se na půl jako kadeřník a na půl jako basista. Brzy ho budeme moci vidět jako vlasového poradce v pořadu Nahá si krásná, kde Liborovi Šulovi pomůže zvednout sebevědomí dam. Účinkuje i v jiných kapelách než NightWork, například u kluků ze skupiny Damiens, či zaskočí s Arakainem.Tepláková fotogalerie

Fotogalerie

_MG_8480 _MG_8196 _MG_7914 _MG_7114 _MG_7278 _MG_7482 _MG_7982 _MG_7317 _MG_8275 _MG_8604 _MG_7965 _MG_7204 _MG_8291 _MG_8514 _MG_8404 _MG_8374 _MG_8007 _MG_7565 _MG_6886 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama